Оцінка відповідності
Наказами Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Орган оцінки відповідності ТОВ «ЦЕНТР ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ «КАРАТ» призначено (свідоцтво про призначення № UA.ТR.ХХХ) на право проведення робіт по Технічним регламентам:
Оцінка відповідності в законодавчо регульованій сфері є обов’язковою для виробників i постачальників на продукцію яких поширюється дія Технічних регламентів. Закон України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» визначає правові та організаційні засади розроблення, прийняття та застосування технічних регламентів і передбачених ними процедур оцінки відповідності, а також здійснення добровільної оцінки відповідності.

Основні терміни, які вживаються у Законі:
Технічний регламент – нормативно-правовий акт, в якому визначено характеристики продукції або пов’язані з ними процеси та методи виробництва, включаючи відповідні адміністративні положення, додержання яких є обов’язковим. Він може також включати або виключно стосуватися вимог до термінології, позначень, пакування, маркування чи етикетування в тій мірі, в якій вони застосовуються до продукції, процесу або методу виробництва;
Оцінка відповідності – процес доведення того, що задані вимоги, які стосуються продукції, процесу, послуги, системи, особи чи органу, були виконані;
Порядок проведення робіт з оцінки відповідності:
Добровільна оцінки відповідності продукції (сертифікація)

Добровільна оцінка відповідності здійснюється на добровільних засадах в будь-яких формах, включаючи випробування, сертифікацію та інспектування на відповідність будь-яким заявленим вимогам відповідно до статті 24 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності». Орган з оцінки відповідності залучається до здійснення добровільної оцінки відповідності на умовах, визначених договором між заявником і таким органом.
ООВ проводить сертифікацію відповідно до сфери акредитації органу (нафта, нафтопродукти та продукти переробки нафти), а також може бути проведена добровільна сертифікації поза сферою акредитації, але в межах компетентності органу.
Сертифікація продукції, в залежності від виду та кількості продукції, що заявлена для сертифікації, стану виробництва та інших вихідних даних, може проводитись за однією з наступних схем:
Сертифікація партії продукції:
Сертифікація продукції, що виготовляється серійно без обстеження виробництва:
Сертифікація продукції, що виготовляється серійно з обстеженням виробництва:
Якщо з нашого сайту ви не отримали достатньо інформації щодо діяльності ООВ ТОВ «ЦЕНТР ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ «КАРАТ», можете звернутися з відповідним запитом за електронною адресою centr.karat02@gmail.com або за номером телефону 073-380-93-22. За запитом надається інформація, що не входить до переліку конфіденційної та не є комерційною таємницею ООВ та Заявників. Зокрема за запитом може бути надана інформація щодо:
  • засобів, за допомогою яких ООВ одержує фінансову підтримку
  • інформацію щодо цінової політики, оплати та вартості послуг ООВ;
  • наявності матеріальних та технічних ресурсів для забезпечення робіт з сертифікації та оцінки відповідності;
  • гарантій ООВ, та ін.
Оплаті підлягають всі види робіт, пов’язані з сертифікацією та оцінкою відповідності продукції, незалежно від прийнятих за їх результатами рішень. Роботи оплачуються Заявником згідно укладених договорів. Вартість робіт розраховується згідно постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 514 «Про затвердження Правил визначення вартості робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, що виконуються призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями», з урахуванням трудоємності виконання робіт і вартості калькуляційної одиниці – однієї людини-дня.

Перелік робіт складається у відповідності з обраною схемою сертифікації чи відповідним модулем оцінки відповідності.
Нормативно-правова база: